Camping La Sensazione della Marche is een rustieke camping gelegen in het nog mooie rustige le Marche. In tegenstelling tot het ook prachtige Toscane heeft het toerisme hier nog niet de overhand. Het gebied is iets ruiger en groener. De omgeving is rijk bedeeld met de meest mooie historische stadjes zoals bijvoorbeeld Urbino, Arcevia, Nidastore en Sassoferrato, om er een paar te noemen.
Op een afstand van 35 km vind je de badplaatsen Marotta en Senigallia aan de Adriatische kust. Daar zijn stranden met ligbedden en parasols, maar ook voldoende vrije stranden.
In de directe omgeving zijn er voor fietsers mogelijkheden om de mountainbike de sporen te geven, maar ook op de vele bergweggetjes kunnen aspirant Bauke Mollema’s hun hart ophalen. De Giro d’Italia komt elk jaar wel ergens in de buurt langs!
Slechts op een half uurtje rijden is een bergriviertje met bassins en stroomversnellingen om in te zwemmen en te zonnen.
Pergola is het dichts bijzijnde stadje waar alle voorzieningen zijn zoals supermarkten, ziekenhuis, bioscoop en leuke terrasjes. Pergola ligt op 6 km vanaf de camping. Je hebt bij hun wel een (huur)auto nodig gezien de afstanden.
Je kan hun natuurlijk per auto bezoeken, maar ook vliegen naar Ancona (60 km vanaf de camping) en vervolgens met een huurauto zijn wij prima te bereiken.
Je kan naar Ancona vliegen vanaf Weeze (Duitsland) en Brussel Charleroi (België).
Camping La Sensazione della Marche
Op de camping kan je nog genieten van de rust op natuurlijke, grote plekken, waarvan zij er 12 hebben. Achter op de camping hebben ze een groot lavendelveld die in juli/augustus wordt geoogst voor de aanmaak van lavendelolie. Zij zijn aangesloten bij de organisatie Agriturismo.
Het is mogelijk om met tent, kleine tot middelgrote caravan en vouwwagen bij hun te komen kamperen. Zij bieden elektriciteit aan om het verblijf wat aangenamer te maken. (4 amp=850Watt) Er is overigens ook nog een bosrijk gedeelte waar geen elektriciteit aanwezig is.
Natuurlijk kan je ook hun comfortabele appartement huren (wel reserveren) waar 4 personen in kunnen verblijven. Door gebruik te maken van de slaapbank in de woonkamer kunnen er maximaal zes personen verblijven. Ook hebben ze een compleet ingerichte Safaritent te huur(reserveren) en ook een ingerichte De Waardtent, type Albatros. (ook reserveren)
Faciliteiten
Eens per week organiseren zij een pizza-avond met pizza’s uit onze hout/steenoven. Ook bieden zij een ontbijtservice aan. Je moet dit de dag ervoor reserveren. De plaatselijke bakker brengt elke dag vers brood, wat de dag ervoor kan worden besteld. Dit alleen bij een voldoende grote bestelling!
In hun winkel “Il Negozio” zijn diverse producten te koop zoals pasta’s, gehakt, tomatensaus, wijnen, bier en andere benodigdheden. Tussen 4 en 6 uur ’s middags is er gratis Wifi op het terras.
En ook kan je volop gebruik maken van het zwembad. Het zwembad is open vanaf 9 uur ’s morgens tot 6 uur ’s avonds.
Er rijden op de camping geen auto’s, behalve voor het plaatsen van de caravan of vouwwagen. Ze hebben daarvoor langs het toegangspad voldoende parkeerplaatsen.
Ze hopen je te mogen ontvangen op Camping La Sensazione della Marche en je een geweldige vakantie mogelijk te maken.